Özmarin Hırdavat

Özmarin

Blogs

Yat aksesuarları Tekne Aksesuarları

Yat aksesuarları Tekne Aksesuarları

Yat aksesuarları - Tekne Aksesuarları

Yat aksesuarları, tekne yat gibi deniz araçlarının daha konforlu ve güvenilir olması için kullanılan pek çok aksesuar ve malzeme bulunmaktadır. Yat ve tekne malzemeleri kullanıldıkları alan ve işlevlerine göre farklı isimler alırlar. 

Paslanmaz çelik, karbon çelik, bakır nikel, bakır, pres takımları, cunife borular, cunife dirsekler, cunife flanşlar, cunife redüksiyon, cunife tee borular, tatlı su sistemleri , su yapıcılar, laminasyon ürünleri, benzin - bizel yakıt hortumları, tesisat hortumları , elektronik ve navigasyon , paslanmaz çelik donanım, güvenlik ve bakım , güverte temizleyiciler, mermer temizleyiciler, tik Temizleyici gibi bir çok yat aksesuar ve yat malzemelerine ulaşabilirsiniz.
 

Yat malzemeleri - Tekne malzemeleri

Yat malzemeleri - Tekne malzemeleri arasında birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Tatlı su sistemlerinden, aydınlatma ürünlerine, bakım ürünlerinden, elektrik ürünlerine kadar bir çok ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Teknenizin ve yatınızın modeline göre ürünleri seçerek kullanmak daha faydalı olacaktır.

Tekne malzemeleri - yat malzemeleri seçimi yapılırken kesinlikle kaliteli olan ürünler tercih edilmelidir. Kaliteli yat tekne ürünleri dayanıklı olduğundan dolayı hem güvenliğinizi sağlamış olacaksınız hem de daha uzun süreli kullanım olacaktır.  

Birbirinden farklı teknik malzemelere ve hoş tasarımdaki tekne aksesuarlarına uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.
 
Tekne & yat malzemeleri  ve marin ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerimiz sayfamızı inceleyebilir bize whatsapp ve ya telefon ile ulaşabilirsiniz.
 

Antalya yat aksesuarları , Antalya yat malzemeleri, Antalya tekne aksesuarları , Antalya tekne malzemeler, Antalya marin ürünlerinde bir çok çeşit ve ile hizmet vermekteyiz.