Özmarin Hırdavat

Özmarin

Blogs

Cunife grubu Cunife boru Cunife dirsek

Cunife grubu Cunife boru Cunife dirsek

Cunife; deniz suyuna dayanımı yüksek olan demir-bakır-nikel alaşımıdır. Bu nedenle deniz suyunda olacak uygulamalar için dayanıklı olur. Gemilerde, teknelerde, yatlarda deniz suyu geçen devreler cunife grubu ile yapılırsa ömürlük olmaktadır. 

Tuzlu su uygulamaları, deniz suyu uygulamaları için uygun olan cuinfe grubu ürünler erozyona ve korozyonakarşı yüksek dayanıklılık gösterir. Cunife ürünlerin ısı iletkenliği ise paslanmaz çelikten yaklaşık iki üç kat daha yüksektir. 

Cunife Boru, Cunife Dirsek, Cunife Flanş gibi bir çok cunife grubu ürün, neme, oksitlenmeyen asitlere, alkalilere ve tuz çözeltilerine, organik asitlere ve oksijen, klor, hidrojen klorür, hidrojen florür, kükürt dioksit ve karbondioksit gibi gazlara karşı dayanıklıdırlar

Cunife grubu Besleme suyu ısıtıcıları (düşük basınç) ile birlikte ısı eşanjörleri ve kondenserler için deniz suyu hatları, borular, plakalar ve tabanlar; tatlı su hazırlama, klima tesisi, proses ekipmanı, kanatlı borular, fren hatları gibi birçok uygulama alanında kullanabilir.
 

Antalya Cunife Grubu

Antalya yat ve tekne akseuarları firması olarak; Antalya cunife boru, Antalya cunife dirsek, Antalya cunife Fflanş, Antalya cunife tee, Antalya cunife redüksiyon, Antalya cunife yaka gibi birçok cunife grubu ürünümüz ile sizlere hizmet vermeteyiz. Buraya tıklayarak cunife grubu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.